Szkoła w chmurze.

Nowoczesna jednostka edukacyjna to taka, która stosuje z nowych technologii informatycznych w procesie dydaktyczny oraz zarzadzaniu szkoła. Dzięki firmie Microsoft, każda szkoła może uzyskać dostęp do bezpłatnych narzędzi informacyjna komunikacyjnych. Office 365 oferuje darmową pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne, grupową komunikację i telekonferencje, kalendarz, a także wyświetlanie i edytowanie dokumentacji w trybie online. Przestrzeń dla każdego ucznia i nauczyciela na cyfrowe zdjęcia, pliki, dokumenty. Dostęp do zasobów dostępny z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji office online. Łatwe współdzielenie i praca w czasie rzeczywistym. Uczestnikiem programu może być każda instytucja edukacyjna. Uczniowie osiągną lepsze wyniki w nauce, uzyskają dostęp do narzędzi wykorzystywanych w swojej przyszłej pracy. Już dziś przyłącz się do nas i przygotuj swoją szkołę na cyfrową rewolucje. Możesz zamówić bezpłatną prezentację rozwiązania w twojej szkole, nie zwlekaj wypełnij formularz:

Równe szanse dla wszystkich uczniów.

Zawsze aktualne narzędzia do nauki. Najnowsze wersje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i inne aplikacje office. Instalacja na 5 komputerach PC lub MAC, 5 tabletach i 5 smartfonach. Edycja i współdzielenie dokumentów z dowolnego miejsca z poziomu przeglądarki dzięki aplikacji office online.
Wystarczy, że twoja szkoła zamówi licencję dla wszystkich pracowników a wszyscy uczniowie otrzymają dostęp do bezpłatnych programów pakietu Microsoft Office. Zapytaj nas o więcej szczegółów.