Pakiet biurowy dla księgowych i branży finansowej.

Zorganizujemy lepiej pracę twojego biura, twoi klienci będą zachwyceni. Poczta email 50GB dla użytkownika, wspólne książki adresowe, kalendarze, system zarządzania relacjami z klientem (mini crm), łatwa wspólna praca z dokumentami, bezpieczne miejsce do przechowywania plików. Możliwość organizowania telekonferencji z partnerami i klientami. Dopasujemy pakiet Office 365 do twoich potrzeb, zaoszczędzisz czas i pieniądze, twoja firma poprawi wizerunek i zyska uznanie wśród klientów. Skontaktuj się z nami

Niezawodna obsługa poczty e-mail

Poświęcaj swój czas na komunikację, a nie na zarządzanie kontami e-mail, martwienie się o zabezpieczenie swoich wiadomości albo przekopywanie zaśmieconej reklamami skrzynki odbiorczej. Uproszczone centrum administracyjne oraz wbudowane zabezpieczenia usługi Office 365 sprawiają, że możesz zarządzać pocztą e-mail bez wysiłku.
W dostępnym z dowolnego miejsca centrum administracyjnym możesz między innymi konfigurować nowe konta e-mail dla użytkowników, przywracać niedawno usunięte konta i tworzyć skrypty niestandardowe.
Otrzymasz wiodące w branży zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i filtry antyspamowe, chroniące Twoje konta e-mail przed tymi rozpowszechnionymi zagrożeniami.