Kim jestesmy ...

VASCOM – to grupa pasjonatów i wizjonerów, chcemy rewolucjonizować rynek IT i wyznaczać standardy. Dążymy do tego by być najlepsi w tym co robimy.

W naszej firmie posiadamy specjalistów od oprogramowania Microsoft, sprzętu i sieci komputerowych, aplikacji webowych, narzędzi do pracy grupowej i bezpieczeństwa danych.

Jesteśmy partnerem Microsoftu zapewnia to klientom najwyższa jakość świadczonych usług. Z naszymi klientami współpracujemy na zasadach partnerskich.

Pomożemy wam przejść technologiczna rewolucje i wykorzystać nowoczesne narzędzia w zarzadzaniu firma. Utworzymy procedury i polityki bezpieczeństwa, dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dostarczanych w modelu Cloud Computing , pomagamy zaadoptować twojej firmie się do nowych zasad na rynku it, wykorzystać dostępne narzędzia i zoptymalizować koszty działów IT. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań IT w modelu subskrypcji, klient płaci niską miesięczną opłatę w zamian dostaję usługę dostosowaną do swoje firmy, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dzięki temu nasi klienci mogą robić to w czym są najlepsi, a to my zajmujemy się resztą, zawsze pozostajemy w kontakcie a nasi specjaliści dostępni są całą dobę, siedem dni w tygodniu.

NASZA MISJA
Dostarczamy aplikację i infrastrukturę IT w modelu usługowym. Nasi klienci są dla nas partnerami przez duże "P".
NASZA TECHNOLOGIE
Uruchamiamy usługi w modelu chmurowym, dostarczamy budujemy gotowe rozwiązania.
NASZE ROZWIĄZANIA
Dostarczamy dedykowane rozwiązania dla branży prawniczej, edukacyjnej i finansowej.